אודות הסטודיו

סטודיו אלונה בן נתן - הוא סטודיו בוטיק המתמחה בתכנון ועיצוב פנים לדירות, בתים פרטיים,משרדים וחללים מסחריים. הסטודיו מעניק ללקוחותיו תכנון וליווי מוקפד המותאם באופן אישי וייחודי. כמו כן, הוא משלב בין מתן פתרונות פונקציונליים והקפדה על הצרכים המשתנים . העיצוב הוא עדכני ,ייחודי וחדשני. הליווי הוא אישי בכל שלבי התהליך מהסקיצה הראשונה ועד לפרטי הביצוע הקטנים דרך הכנת תכניות,בחירת חומרים , ליווי ופיקוח ועד הלבשת הבית.כל זה נתפר לפרויקט שלם בעל אמירה ייחודית.

שירותי הסטודיו

שיפוץ בתים קיימים

עיצוב פנים בדירות חדשות מקבלנים כולל שינויים דיירים

עיצוב פנים בבתים ובדירות קיימות

עיצוב פרויקטים מסחריים: משרדים, קליניקות, חנויות

תכנון בתים פרטיים ועיצוב פנים

פרויקטים
דירת קבלן ברמת השרון

המטרה: דירה בקומה גבוהה במפלס אחד ,יצירת אזור אירוח מרווח ומזמין  למשפחה ולחברים שבאים בסופי שבוע להתארח. הסגנון הנבחר: מודרני חמים שבו הושם דגש על אהבת העץ ושילובו עם ברזל ביצירת ספריה עשירה. קיר כח דקורטיבי מאריחי בטון המשתלב עם רצפת הגרניט וריהוט מודרני. החשיבה מאחורי התכנון: בכל הדירה שולבו עבודות העץ בנגרות מאותו הסוג במטרה ליצור אחידות תכנונית ושילובם עם ברזל.

נורית שם זמני

חסר טקסט

בית פרטי בשרון

בית זה תוכנן ונבנה סביב המטבח שנקנה מיד לאחר שנרכש המגרש עליו יושב הבית. המטבח הפך להיות מוטיב מרכזי בתכנון ובעיצוב של הבית וסביבו תוכננו כל שאר חללי הבית.

קרא עוד
ממליצים

"אלונה ליוותה אותנו בתהליך בניית דירתנו, שהיה ארוך, מייגע ומאוד לא שיגרתי. צלחנו את המכשולים הטכניים,התכנוניים והעיצוביים בליווי המקצועי, החם, המסור, האחראי והתומך של אלונה.

לדירה חדשה ומודרנית, במגדל נדרשה מעצבת בעלת  כושר אבחנה חד, יכולת לשלוף תמיד ברגע הנכון את הנתון המדויק,סיבולת לחישובים חוזרים ונשנים ,גמישות בהתאם לשינויים רבים בבניה ואינטראקציה מצוינת עם בעלי מקצוע. ממליצים בחום רב על אלונה בן נתן שבורכה בסבלנות וחריצות,יצירתיות והכרות רחבה עם  חומרים רבים ומקורות יצירה ואספקה של ריהוט ועיצוב ,אותם מתאימה לטעם ורצון לקוחותיה. הכל באוירה אופטימית ,רעננה ופורצת גבולות."

תודה רבה! הודעתך נשלחה בהצלחה.